אודות יער בראשית

ברוכים הבאים ליער בראשית! פנינה פסטורלית בלב המטרופולין הסוער של תל אביב. יער בראשית ממוקם בתוך פארק יהושע היפהפה והוקם ב- 1993 מתוך ראיית עולם השואפת לחיבור עם הטבע, חינוך לערכיות וטיפוח מיומנויות וערכים נעלים כמו עבודת צוות, שיתוף פעולה ואהבת אדם. כל זה מתרחש במרחבים המרווחים והירוקים של היער, בו ניתן לקיים פעילויות המתאימות למסגרות שונות: משפחות, ימי הולדת לילדים ולמבוגרים, תנועות נוער, בתי ספר, משלחות מחו"ל ועוד. הפעילויות השונות שניתן לקיים ביער מהוות אלטרנטיבה מרגשת וחווייתית. הוא מציע מרחב מכיל, בטיחותי ומרתק, בו ניתן לצאת להרפתקאות ייחודיות וללמוד דברים חדשים אודות העצמי, העולם והשילוב ביניהם.

להתחבר לטבע, להכיר ולאהוב אותו

מעבר לאירוח של פעילות תנועות נוער, פעילות חברות וכדומה, יער בראשית מהווה גם בית חם למבחר בעלי חיים המסובבים בתחומיו וסביבו. בין בעלי החיים בסביבת היער ניתן למצוא ברווזים, אווזים, ציפורים מסוגים שונים, קיפודים, נמיות ועוד רבים אחרים. לכן, כל פעילות ביער מלווה גם במפגש ישיר ובלתי אמצעי עם אותם בעלי חיים ומאפשר להתחבר אליהם ואל הטבע בצורה הטהורה ביותר, לצד אתגרי ההעצמה השונים שמזמן היער. בנוסף, המיקום המופלא של יער בראשית, בלב גני יהושע, מאפשר למי שעורך פעילויות למשלחות מחו"ל או פעילות בתי ספר, לשלב את הביקור ביער עם טיול בפארק הפסטורלי, שגם בו ניתן למצוא מבחר בעלי חיים מרתקים ופינות טבע.

יער בראשית מארח אתכם גם ללילה

אם אתם עורכים פעילות תנועות נוער או פעילות בתי ספר או משלחות מחו"ל, אנו מזמינים אתכם ללון ביער בראשית! ולמצות את השהות בו ואת האפשרויות שהוא מציע, עד תום. ביער המרווח תמצאו מבחר פינות ישיבה מוצלות, שולחנות, מטבח שדה עם כלי בישול, שירותים, ברזיות, חדר צוות פרטי ועוד כל מה שצריך לשהות נעימה ללילה או למספר ימים. המקום מגודר ואתם מוזמנים להגיע ולהתאהב בקסם של המקום.

איך מגיעים ליער בראשית?

יש שתי דרכים להגיע ליער בראשית:

  1. מחנים בצדו הצפוני של אצטדיון רמת-גן, חוצים את הגשר מעל הירקון ובסופו פונים שמאלה וממשיכים עם שביל האופניים. אחרי זמן קצר רואים את יער בראשית מצד ימין וכדי להיכנס אליו, יורדים מהשביל ימינה והולכים לאורך הגדר עד לכניסה.
  2. נכנסים לחניה בשדרות רוקח בתל אביב לכיוון הממדיון, פונים שמאלה אחרי ביתן השומר וממשיכים ישר עם הכביש עד למחסום. מחנים וממשיכים ברגל ימינה על שביל האופניים. אחרי זמן קצר רואים את יער בראשית מצד ימין וכדי להיכנס אליו, יורדים מהשביל ימינה והולכים לאורך הגדר עד לכניסה.
  3. רושמים בוויז "יער בראשית".

פרטים ליצירת קשר

לביקורי קבוצות יש לתאם מראש טל': 03-6731031/03-5522022

info@yaar-bereshit.co.il

תתקשרו אלי בבקשה

יער בראשית – גני יהושע פארק הירקון, תל אביב

ימים א-ה: 09:00 – 17:00 (בתיאום מראש)
יום שישי 09:00-16:00

מקבוצת iJump

הרשמו למידעון שלנו

03-6731031

כל הזכויות שמורות לקבוצת איי ג'אמפ © 2021  By Caramba Digital