Skip to content

מסע נודד | תוכנית של"ח | בית ספר מטייל

פעילות קבוצתית בהתאמה אישית

הצוות המקצועי של היער ישמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ והכוונה לגבי הפעילויות המתאימות לילדים, בהתאם לגיל, סוג בית הספר ותכנית הלימודים. פעילות קבוצתית בהיבט של בתי ספר, יש לזכור כי פעילות אתגרית מלטשת מיומנויות שניתן להשתמש בהן לאחר מכן גם בכיתה ובעיקר, מגבשת את הילדים ותורמת לחיזוק הזהות הקבוצתית שלהם, כחלק מבית ספר וקהילה. הכלים המנטליים בהם משתמשים הילדים בפעילות ביער בראשית, מיושמים לאחר מכן גם בפעילות בבית הספר עצמו, על כל היבטיה. כתוצאה מכך, הם חווים הישגים גבוהים יותר, תחושת מסוגלות, עליה בביטחון העצמי ובערך העצמי, שיפור יכולות המנהיגות שלהם ושאר הצלחות התורמות הן לרווחתם האישית והן להישגיהם בלימודים. לכן, ביקור ביער בראשית הוא הרבה מעבר לכיף, על אף שהוא מהנה מאוד. יש מאחוריו גם מסרים ערכיים חשובים והוא מומלץ לכל ילד בגיל בית ספר. בתי ספר המעוניינים להעשיר את התלמידים, להעניק להם הזדמנות להתנסות בפעילויות מגוונות, מוזמנים ליצור קשר עם יער בראשית וליהנות מיער המאפשר ליישם בו מגוון רחב של פעילויות.

יער בראשית מבוסס על גישת ה ODT לעמוד בהצלחה באתגרים

מסעות בתי ספר הכוללים פעילויות מאתגרות, הם פופולריים במיוחד בקרב ילדים בכל הגילים. ילדים אוהבים ימי גיבוש מאתגרים, התורמים לתחושת המסוגלות שלהם. הם לומדים מהם כיצד לנהל עבודת צוות וכיצד לטפח את היכולות האישיות והקבוצתיות שלהם וכשהלמידה נעשית בצורה מהנה כמו ביער בראשית, הלמידה משמעותית יותר ומוטמעת לטווח ארוך. תוך כדי הפעילויות ובסיומן, הילדים מבינים כי עבודת צוות מגובשת היא זו המובילה לתוצאות ולעמידה ביעדים ומכאן לרווח אישי וקבוצתי.

ODT הם ראשי התיבות של Out Door Training. המונח מתייחס לטווח רחב של פעילויות שנועדו לפתח וללטש את המיומנות של עבודת צוות ופעילות משותפת, במטרה לעמוד ביעדים קבוצתיים. היתרון הגדול ביותר של ה ODT הוא העובדה כי הוא מוציא ילדים ואנשים מאזור הנוחות שלהם הישר לחיק הטבע, לסביבה שאינה הזירה הכיתתית אליה הם רגילים. לכן, הצוות נתקל באתגרים חדשים ופועל יחדיו על-מנת למצוא וליישם את הכלים והטקטיקות שיסייעו לו בהתמודדות עם האתגרים השונים. לרוב, פעילות ODT כוללות אתגרי ספורט וכושר גופני ברמה המותאמת למכנה גדול ככל הניתן, אך ניתן ליהנות גם מימי גיבוש על טהרת ה ODT, המשלבים גם אתגרים מנטליים, חידות היגיון, אתגרים אסטרטגיים, ומגוון משחקים קבוצתיים.

להיות חלק מהטבע – בלב תל אביב

עוד יתרון של יער בראשית לפעילות בית ספרית, הוא העובדה כי הוא ממוקם בלב תל אביב, בגני יהושע היפהפיים. המיקום המרכזי מאפשר הגעה קלילה למקום מכל מקום בארץ וזו גם הסיבה שבתי ספר מכל רחבי ישראל בוחרים להתארח ביער הפסטורלי. ביער עצמו ניתן למצוא ולהתרשם מבעלי חיים המהווים חלק בלתי נפרד ממארג החיים במקום: בעלי כנף, ציפורים, נמיות, קיפודים ועוד.

יער בראשית מגודר ומאובזר בכל הדרוש על-מנת לבצע מסעות בתי ספר וימי גיבוש, בשיא הנוחות:

  • פינות ישיבה מוצלות
  • אוהל רועים מרווח
  • שירותים
  • ברזיות
  • תאורה
  • חדר התארגנות פרטי למורים
  • מזנון צמוד
  • אפשרות ללינת שטח

כל אלו מבטיחים הנאה אולטימטיבית מהיער הפסטורלי והפעילויות המתרחשות בו, בין אם מדובר במסעות בתי ספר של מספר ימים כולל לינה ובין אם מדובר בימי גיבוש על בסיס יומי.

יער בראשית – לצאת החוצה, להישאר בבית.

תתקשרו אלי בבקשה

יער בראשית – גני יהושע פארק הירקון, תל אביב

ימים א-ה: 09:00 – 17:00 (בתיאום מראש)
יום שישי 09:00-16:00

מקבוצת iJump

הרשמו למידעון שלנו

03-6731031

כל הזכויות שמורות לקבוצת איי ג'אמפ © 2021  By Caramba Digital